RECETOX EDUCATION | Nabídka předmětů v podzimním semestru

 
RECETOX EDUCATION
Inovace a rozšíření výuky zaměřené na problematiku životního prostředí na PřF MUAktuality

Nabídka předmětů v podzimním semestru


V rámci řešení projektu OPVK "Inovace a rozšíření výuky zaměřené na problematiku životního prostředí na PřF MU" (CZ.1.07/2.2.00/15.0213)- (http://www.recetox-education.cz ) bylo připraveno pro podzimní semestr 2011 několik nových předmětů s tematikou životního prostředí. Jedná se zejména o předměty zabezpečované partnery projektu : "Nápravy environmentálních škod (ENV008)" – vyučují odborníci z ENVISAN-GEM, a.s. (http://www.envisan.cz/) a "Odpadové hospodářství v praxi (ENV009)" – vyučují odborníci ze SITA CZ a.s. ( http://www.sita.cz).

V nabídce jsou i další zajímavé kurzy: "Environmentalistika v dnešním světě(ENV001)" – vyučuje Dr. Bittner, "Statistické zpracování environmentálních dat (ENV006)", který vyučuje Dr. Heger či "Přenositelné kompetence v environmentální praxi (EBV011)" vyučované Dr. Kulhavým a Ing. Jančou z Ekonomicko-správní fakulty.

Studenti také mají také od podzimu 2011 možnost zúčastnit se "Stáží v environmentální praxi (ENV004)" a přitom získat kredity.

Kromě těchto nových kurzů je také inovována většina kurzů v podzimním semestru garantovaných Centrem pro výzkum toxických látek v prostředí.

Již dle předběžných registrací je o nové i inovované kurzy mezi studenty velký zájem.

Nápravy environmentálních škod.pdf
Odpadové hospodářství v praxi.pdf
Nabídka nových předmětů_2011.pdf

 

14.07.2011

Zpět

Přímé odkazy

RECETOX
Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí
Kamenice 126/3
625 00 Brno
www.recetox.muni.cz

 
 
 
Vyrobilo:
Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí