RECETOX EDUCATION | Odborný seminář na téma: Povolování a hodnocení přípravků a pomocných prostředků na ochranu rostlin - Ing. Mgr. Miloslava Navrátilová, Ph.D. (Státní rostlinolékařská správa)

 
RECETOX EDUCATION
Inovace a rozšíření výuky zaměřené na problematiku životního prostředí na PřF MUAktuality

Odborný seminář na téma: Povolování a hodnocení přípravků a pomocných prostředků na ochranu rostlin - Ing. Mgr. Miloslava Navrátilová, Ph.D. (Státní rostlinolékařská správa)


Dne 28.4.2011 proběhl v Centru pro výzkum toxických látek v prostředí seminář na téma "Povolování a hodnocení přípravků a pomocných prostředků na ochranu rostlin". Přednášejícím byla Ing. Navrátilová ze Státní rostlinolékařské správy. Po prezentaci následovala krátká diskuze. Semináře se zúčastnilo přes 40 studentů a pedagogů. Tento seminář proběhl v rámci realizace projektu OPVK "Inovace a rozšíření výuky zaměřené na problematiku životního prostředí na PřF MU" (CZ.1.07/2.2.00/15.0213)

Pozvánka na seminář

Odborný seminář na téma: Povolování a hodnocení přípravků a pomocných prostředků na ochranu rostlin -  Ing. Mgr. Miloslava Navrátilová, Ph.D. (Státní rostlinolékařská správa) Odborný seminář na téma: Povolování a hodnocení přípravků a pomocných prostředků na ochranu rostlin -  Ing. Mgr. Miloslava Navrátilová, Ph.D. (Státní rostlinolékařská správa)

03.05.2011

Zpět

Přímé odkazy

RECETOX
Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí
Kamenice 126/3
625 00 Brno
www.recetox.muni.cz

 
 
 
Vyrobilo:
Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí