RECETOX EDUCATION | Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí

Inovace a rozšíření výuky zaměřené na problematiku životního prostředí na PřF MU

Projektový tým

Hlavní manažer projektu

Doc. RNDr. Jakub Hofman, Ph.D.
E-mail: hofman@recetox.muni.cz
Telefon: +420 549 494 267

Manažeři projektu pro výuku

RNDr. Mgr. Michal Bittner, Ph.D.
E-mail: bittner@recetox.muni.cz

 

Ing. Jitka Bečanová, Ph.D.
E-mail: becanova@recetox.muni.cz

Finanční manažerky projektu

Ing. Andrea Svobodová
E-mail: andreas@sci.muni.cz

 

Ing. Jana Majerová
E-mail: majerova@sci.muni.cz

Asistentka projektu

Mgr. Veronika Jálová
E-mail: jalova@recetox.muni.cz

PR manažerka

RNDr. Veronika Mlčáková, Ph.D.
mlcakova@recetox.muni.cz

Správce webového portálu

Martin Chyba
E-mail: chyba@recetox.muni.cz

Pedagogové zapojení do projektu:

Prof. RNDr. Ivan Holoubek, CSc.
E-mail: holoubek@recetox.muni.cz

Prof. RNDr. Josef Komárek, DrSc.
E-mail: komarek@recetox.muni.cz

Doc. RNDr. Jana Klánová, Ph.D.
E-mail: klanova@recetox.muni.cz

Doc. RNDr. Zdeněk Šimek, CSc.
E-mail: simek@recetox.muni.cz

Doc. RNDr. Petr Anděl, CSc.
E-mail: andel@recetox.muni.cz

Mgr. Klára Hilscherová, Ph.D.
E-mail: hilscherova@recetox.muni.cz

RNDr. Pavel Čupr, Ph.D.
E-mail: cupr@recetox.muni.cz

Doc. RNDr. Luděk Bláha, Ph.D.
E-mail: blaha@recetox.muni.cz

Doc. RNDr. Jakub Hofman, Ph.D.
E-mail: hofman@recetox.muni.cz

RNDr. Kateřina Nováková
E-mail: novakova@recetox.muni.cz

Mgr. Jiří Novák, Ph.D.
E-mail: novakj@recetox.muni.cz

RNDr. Ivana Hovorková
E-mail: hovorkova@recetox.muni.cz

Mgr. Jiří Kohoutek, Ph.D.
E-mail: jiri.kohoutek@recetox.muni.cz

Mgr. Ondřej Adamovský, Ph.D.
E-mail: adamovsky@recetox.muni.cz

Ing. Jitka Bečanová, Ph.D.
E-mail: becanova@recetox.muni.cz

RNDr. Mgr. Michal Bittner, Ph.D.
E-mail: bitner@recetox.muni.cz

Mgr. Jiří Komprda, Ph.D.
E-mail: komprda@recetox.muni.cz

Mgr. Klára Komprdová, Ph.D.
E-mail: komprdova@recetox.muni.cz

Mgr. Dominik Heger, Ph.D.
E-mail: heger@recetox.muni.cz

Mgr. Jan Kuta
E-mail: kuta@recetox.muni.cz

RNDr. Roman Prokeš
E-mail: prokes@recetox.muni.cz

 
Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí Masarykova univerzita Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita
OPVK - RECETOX EDUCATION